Loading...
خدمات۱۳۹۷-۸-۱۶ ۱۳:۵۶:۴۴ +۰۰:۰۰

ساخت تندیس و لوح تقدیر

تندیس پیکره ای است از یک تمثال و یا شکل هندسی مشخص که در مناسب ها و یا جشنواره های مختلف به عنوان تقدیر و یا یادبود اهدا می شود و در مواردی استفاده ای مشابه بج سینه دارد.کاربرد لوح های تقدیر نیز تقریبا مشابه تندیس بوده با این تفاوت که نمایش متن در آن اولویت بیشتری داشته و توجه به این موضوع وجه تمایز بین ساخت تندیس و لوح تقدیر می باشد.

انواع تندیس

تندیس ها بسته به رویداد و یا انتخاب سفارش دهنده در انواع تندیس حجمی,تندیس پلکسی گلاس و تندیس ترکیبی( فلز و پلکسی گلاس) تقسیم می شوند. قیمت تندیس نیز بر اساس مواد به کار گرفته شده,مدت زمان طراحی و ساخت تندیس متفاوت خواهد بود.

انواع لوح تقدیر

لوح های تقدیر نیز در انواع مختلفی ساخته می شوند که از مهترین آنها می توان به لوح تقدیر فلزی (استیل ، برنج و.. ) , لوح تقدیر فلزی ( آلومینیوم چاپی ) و لوح تقدیر غیرفلزی ( مولتی استایل و پلکسی گلاس ) می توان اشاره کرد.قیمت لوح تقدیر نیز مشابه قیمت تندیس بر اساس نوع متریال به کار گرفته شده و مدت زمان ساخت متفاوت خواهد بود.

ساخت استند

استند تبلیغاتی سازه ایست که انواع چاپ با مدیاهای مختلف بر روی آن نصب شده و این امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را با وضوح بیشتر و دید بازتر در معرض عموم قرار دهید از مزایای انواع استندهای تبلیغاتی ، استند فروشگاهی ، استند نمایشگاهی می توان به زیبایی ظاهری و سبک بودن آن اشاره کرد که همین امر باعث پرتابل بودن استندها می گردد.استندها در تیپ ها و اشکال متنوع و متفاوت تولید می شوند.

استند یک سازه نمایشگاهی و سازه تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است. علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب و راه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.

انواع استند تبلیغاتی ، استند فروشگاهی ، استند نمایشگاهی

چاپ و حکاکی روی خودکار فلزی

یکی از مهم ترین موارد کاربرد دستگاه های برش و حکاکی لیزری، ساخت یا آماده سازی هدایای تبلیغاتی است و همچنین حکاکی روی خودکار و هدایای تبلیغاتی می باشد .در حوزه صنعت تبلیغات، استفاده از دستگاه های لیزری عمدتا برای حکاکی اشکال و متون بر روی هدایای تبلیغاتی است.

بهتر است بگوئیم اصلی ترین علل استفاده از لیزر برای مارک زدن هدایای تبلیغاتی، ظرافت حکاکی لیزری و سرعت انجام آن باشد.

با استفاده از دستگاه حکاکی روی خودکار می توان روی خودکار ، عمل حکاکی یا مارک زنی را انجام داد. با این دستگاه ها می توان با عمق کم بر روی بخشی از فلزات و آلیاژهای فلزی مانند آهن یا فولاد نیز حکاکی کرد.
این حکاکی می تواند با استفاده از مواد خاص یا بدون استفاده از مواد خاص باشد.
مواد خاص برای حکاکی لیزری روی فلزات، موادی هستند که قبل از انجام عمل حکاکی، در محل مورد نظر مالیده می شوند تا اثر حکاکی واضح تر باشد. بدون استفاده از این مواد، اثر حکاکی از وضوح مورد نیاز برخوردار نخواهد بود.

موارد متعارفی که از دستگاه های حکاکی لیزری برای آماده سازی خودکار تبلیغاتی استفاده می شود عبارتند از: (وشکو)

-حکاکی روی خودکار

– حکاکی آرم یا نام و شماره تلفن شرکت ها بر روی خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی

– حکاکی آرم یا نام و شماره تلفن شرکت ها بر روی خودکارهای تبلیغاتی فلزی

خدمات آوارد صمیر

صمیر در حوزه‌ی ساخت تندیس و لوح تقدیر همچون یک آژانس خلاق است که در حوزه‌ی خلاقیت خدمات تخصصی ارائه می‌دهد. در این آژانس با توجه به خواسته‌ و نیاز مشتریان، با تاکید ویژه بر استفاده از آخرین تحقیقات در دسترس، استراتژی طراحی و ساخت تدوین‌شده پایه و اساس کار خلاقیت قرار می‌گیرد تا بهترین راه‌حل و در نهایت نتیجه برای مشتریان حاصل شود. رسالت واحد راه‌حل‌های تبلیغاتی رساندن پيام به مخاطب با روشی خلاقانه، دانش‌مدار و منطبق برشیوه‌های روز با رعايت استانداردهای جهانی است.

طراحی و ساخت تندیس فلزی

طراحی و ساخت تندیس پلکسی

چاپ و حکاکی روی خودکار فلزی

طراحی و چاپ روی فلش مموری

طراحی و ساخت استند

نمایش همه‌ی خدمات ما
لوح و تندیس

برای شروع آماده‌اید؟

لطفا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید

تماس با ما